W Piątek (24.11.), około godziny 16:00, wraz z ks. Tomaszem Bieńkiem i S. Agnieszką Krasoń, udaliśmy się na nasze weekendowe rekolekcje.  Po przyjeździe do Ślemienia i wspinaczce pod górę do Domu Rekolekcyjnego Brata Ave Mariaa uczestniczyliśmy we wspólnej Mszy Świętej, a po niej w adoracji przygotowanej przez nasze animatorki.


Sobotę rozpoczęliśmy jutrznią. Po "czasie dla siebie", uczestniczyliśmy we Mszy świętej sprawowanej przez ks. Tomasza wraz z opiekunem domu rekolekcyjnego, ks. Teofilem. Kolejnym punktem programu rekolekcji były spotkania w grupach i warsztaty o planowaniu dnia, oraz zaufaniu do drugiej osoby. Był też czas na wysłuchanie konferencji ks. Tomasza oraz jego odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące wiary i Kościoła. Wieczorem nasze animatorki, Ola i Oliwka w ramach pogodnego wieczoru przygotowały zabawę na wzór teleturnieju "Kocham Cię Polsko". Po wieczornej modlitwie wspólnie obejrzeliśmy film "Bóg nie umarł”.

W Niedzielę po śniadaniu i wspólnej Eucharystii, pełni energii, lecz zasmuceni, że to już koniec udaliśmy się z powrotem do Andrychowa.

 

 

 

 

 

Witajcie oazowicze!

Niedawno przeżywaliśmy Uroczystość Chrystusa Króla.

Diakonia Muzyczna zorganizowała warsztaty, podczas których przygotowali śpiew uświetniający tę uroczystość. Podczas warsztatów skupialiśmy się na czystym śpiewie w naszych głosach (bo z dziewięciu osób stworzyliśmy czterogłos) oraz na tekście, przez który modliliśmy się.

Można nas było zobaczyć, a przede wszystkim usłyszeć podczas mszy świętej na os. Karpackim w niedzielę o 17. A oto kilka fotek z tego wydarzenia:

W piątkowy wieczór (17.11) 80 młodych ludzi zebrało się w ośrodku rekolekcyjnym "Nazaret", by uczestniczyć w kolejnej już sesji Studium Animatora. Przez konferencje, spotkania w grupach, wspólne posiłki, integrację i wspólną modlitwę wzrastali i umacniali się duchowo. Mimo wymagającego planu dnia, uczestnicy byli zadowoleni z czasu spędzonego na tym wydarzeniu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

 

Używamy ciasteczek
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. W ustawieniach przeglądarki możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.