40 lat Domowego Kościoła w parafii Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Kozach


 
Ksiądz Franciszek Blachnicki pisał, że „rocznice i jubileusze dla ludzi wierzących są zawsze okazją i wezwaniem do wdzięcznego wspominania wielkich dzieł Bożych.”
 
W sobotę 6.04.2024r., w obecności Kapłanów, rodzin Domowego Kościoła, w jedności z Oazą młodzieżową i dostojnymi Gośćmi, świętowaliśmy Jubileusz 40-lecia Domowego Kościoła w Kozach.
Głównym punktem obchodów była Eucharystia sprawowana przez ks. Proboszcza Andrzeja Piotrowskiego, w czasie której homilię wygłosił moderator rejonowy ks. Wojciech Krymiec.
Słowo Boże w tym dniu kierowało nas w stronę świadectwa po osobistym spotkaniu z Chrystusem i radości, która z tego wynika.
Wciągu tych 40 lat, na dłuższy lub krótszy czas włączyło się do wspólnoty kilkadziesiąt małżeństw, powstało w sumie 11 kręgów. dwunastu kapłanów wspierało nas w kręgach swoją modlitwą, gotowością do bycia „doradcami duchowymi” w czasie naszych spotkań i nie tylko.
 
Zebrali i przygotowali Tadeusz Bednarz i Paweł Olearczyk

Drodzy oazowicze!

Kolejna garść informacji  i ZMIAN❗️ dotyczących rekolekcji wakacyjnych.
Zmiany dotyczą rekolekcji odbywających się w Ciścu oraz Zarzeczu (w obu turnusach)
Żeby móc zmieścić wszystkich chętnych dokonaliśmy następujących zmian:
👉 3st. OND w I i II turnusie odbędzie się w Zarzeczu
👉 1st. ONŻ w I i II turnusie odbędzie się w Ciscu

Osoby które już zapisały się na wyżej wymienione turnusy zostaną automatycznie przeniesione oraz zostaną Wam wysłane nowe karty zgłoszeniowe na adres e-mail.
Osoby, które chcą się zapisać będą to mógłby zrobić przez stronę do zapisów. Również w najbliższych dniach zostaniecie poinformowani mailowo😇

 

Używamy ciasteczek
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. W ustawieniach przeglądarki możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.