EK NEOU RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE (CIESZYN)

Odpowiedzialni za wspólnotę:
ks. Damian Broda, Mateusz Krzempek
Kontakt:
Telefon komórkowy: Mateusz - 723 066 667
 

Oaza Dorosłych rejonu Cieszyn-Wisłą od kilku lat zwana Ek nèou [z greckiego ‘znowu’, ‘na powrót’, ‘na nowo’]. Nazwa ma symbolizować nieustanny proces podnoszenia się człowieka z grzechu i na powrót odnalezienia swojej godności Dziecka Bożego w Chrystusie.

Nasza wspólnota pragnie być miejscem duchowego wzrostu i metanoi, która pomaga w atmosferze Miłości kształtować Nowego Człowieka. Staramy włączać się swoją obecnością i modlitwą aktywnie w życie parafii, rejonu, diecezji. Prowadzimy wraz z innymi wspólnotami szeroko pojęte Dzieło Nowej Ewangelizacji stosując coraz to nowsze środki przekazu i multimedia.

Spotykamy się w środy (dwa razy w miesiącu), przy parafii Marii Magdaleny w Cieszynie. Rozpoczęcie o godz. 18:00 Eucharystią, na której posługujemy we wszelaki możliwy sposób dbając o jak najlepsze i pełne przeżywanie piękna liturgii. Po Mszy Świętej udajemy się do klubu “Rewolucja” gdzie kontynuujemy naszą radość we wspólnocie na Agape, w tym przypadku celebrując dobrym jedzeniem i miłą rozmową. Prowadzimy spotkanie formacyjne. Kończymy wspólną modlitwą. 

Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy do naszej wspólnoty. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Mateuszem pod numerem 723 066 667.


Używamy ciasteczek
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. W ustawieniach przeglądarki możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.