WSPÓLNOTA DOBREJ NOWINY (BIELSKO-BIAŁA)


Odpowiedzialni za wspólnotę:
Ryszard Piętka, Ewa Turkowska
Kontakt:
Telefon komórkowy: ks Ryszard - 600 599 086
e-mail: : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://dobrejnowiny.pl/
 

Jako wspólnota "Dobrej Nowiny" istniejemy od 2010 roku. Obecnie spotykamy się co czwartek o godz.19.30 w kościele św. Pawła na os. Polskich Skrzydeł w Bielsku-Białej.
Co miesięczna formacja przygotowuje nas do przeżycia rekolekcji w okresie wakacyjnym. Spotykamy się w grupach stanowych: oddzielnie mężczyźni i kobiety. Taka formuła spotkań pozwala odnaleźć się we wspólnocie każdej osobie. Wiele uwagi poświęcamy realizacji podstawowych i zawodowych powołań jako mężczyzny i kobiety. Staramy się też rozwijać nasze talenty i pasje, wspierając się w nich nawzajem.

Poza co miesięczną mszą świętą, konferencją, spotkaniem w grupie, modlitwą wspólnotową oraz co rocznymi rekolekcjami weekendowymi, organizujemy Seminarium Odnowy Wiary, spotkania dla małżonków, ale również spotkania integracyjne:
ze św. Mikołajem, kolędowanie , Sylwester, grill, a czasem wypady w góry.

Jesteśmy otwarci na nowe osoby, które chciałyby dołączyć do naszej wspólnoty - wspólnoty "Dobrej Nowiny".

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają nasze spotkania wystarczy, że po prostu przyjdziesz na jedno
z nich. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o nas, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowe dobrejnowiny.pl


Używamy ciasteczek
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. W ustawieniach przeglądarki możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.