Jako Diakonia Komunikowania Społecznego zapraszamy rodziców lub całe rodziny do udziału w Rekolekcjach z warsztatem, poświęconych zagadnieniom korzystania z mediów.
Tematyka będzie skupiona wokół wychowania i przygotowania dzieci przez rodziców do poprawnego korzystania z mediów.

Podczas całego weekendu będziemy się koncentrować na wzorcowym modelu pracy z dziećmi w obszarze korzystania z mediów. Ponadto pojawi się możliwość rozmowy o sytuacjach, które już budzą wątpliwości w kontakcie dzieci z mediami.  

Część rekolekcyjno-formacyjną poprowadzi ks Maciej Dąbrowski opiekun naszej diakonii. 
Zajęcia warsztatowe będą prowadzone przez: psychologa, pedagoga, policjanta oraz specjalistów od mediów i informatyki w tym wykładowcę z tytułem doktora.

Jeśli masz małe dzieci już teraz warto zacząć z nimi pracować (poruszymy tematykę dotyczącą już nawet 2 latków). Jeśli masz starsze, warto wiedzieć, w którym miejscu jesteś i jak dalej z nimi współpracować. 

Zapraszamy! 

Zgłoszenia na rekolekcje z warsztatem dostępne tutaj.


Używamy ciasteczek
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. W ustawieniach przeglądarki możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.