BOSKI SYLWESTER czyli Rodzinny Sylwester Oazowy! ❤
Kochani! 
Nadszedł ten dzień, w którym otwieramy zapisy na pierwszą Zabawę Sylwestrową organizowaną przez naszą diakonię!
Chcemy razem z Wami podziękować Bogu za ten rok i przywitać Nowy, który niesie kolejne plany Najwyższego dla nas.
Rozpoczniemy Eucharystią z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich, kazaniem dla dzieci i dorosłych, następnie wspólnie uwielbimy naszego Pana, zjemy kolację, po czym wystroimy się jak to na bal przystało i spotkamy się na zabawie bezalkoholowej prowadzonej przed DJ'a. Czekają na nas wspólne tańce i zabawy, a dzieci zaopiekowane zostaną przez diakonię, zapewniamy zimną płytę, ciepłą kolację, ciepłe i zimne napoje oraz przekąski. W kulminacyjnym momencie przywitamy Nowy Rok i złożymy sobie życzenia. Później będziemy kontynuować zabawę. Po krótkiej drzemce spotkamy się na śniadaniu, a następnie spakujemy i zakończymy wspólną Mszą Świętą.
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/pZyqoaV7ETAQFEEAA 
Ilość miejsc ograniczona!
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt poprzez naszą stronę, wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio z Joanną Ulrych tel. 507520570.


Używamy ciasteczek
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. W ustawieniach przeglądarki możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.